Služby

Mytí a sušení kožíšku

Vykoupání psa je součástí péče o kvalitní a zdravou srst vašeho pejska.

V našem studiu koupeme psy kvalitní kosmetikou GOTTLIEB a PSH.

Šampony GOTTLIEB obsahují zvláčňující složku v podobě norkového oleje, který je vhodný pro všechna plemena psů. Působí na udržování přirozené pružnosti a lesku psí srsti. Norkový olej také zabraňuje přílišnému vysušování pokožky při koupání psa, po které váš pejsek nebude pociťovat nutnost drbání. Dbáme na to, aby veškeré mycí prostředky byly kvalitně omyty a pejsek se tak cítil příjemně.

Kondicionéry GOTTLIEB vyživují mdlou, křehkou srst. Poskytují hydrataci, výživu a srsti dodají hedvábnost a lesk. Zabranují krepatění a srst je jemná a lesklá.


PSH Antiparazitální šampon je ekologický s Andirobou. Zneškodní blechy a klíšťata a působí jako repelent proti komárům. Obsahuje olej z Caraba Guainensis, aktuálně nejúčinnější repelent proti hmyzu používaný po staletí domorodci z Amazonie pro své vynikající repelenční, zklidňující a hojivé vlastnosti. 100% přírodní přípravek není agresivní. PSH kosmetika je vysoce kvalitní kosmetika vyráběná ve Španělsku. PSH zaručuje zdraví, vitalitu a dokonalou kondici srsti a kůže vašeho domácího mazlíčka.


Koupání psů v našem studiu se stane pro vašeho mazlíčka příjemným zážitkem.

Stříhání kožíšku a úprava drápků


Srst pejska potřebuje pravidelnou údržbu a střih. Odborným stříháním přispíváte ke zdraví a kondici vašeho psa.

Pejsky je na stříhání potřeba připravovat již od štěněte cca stáří  3 měsíců. Nejlépe si tak váš pejsek zvykne na tuto činnost a nebude mu následující stříhání dělat potíže. Taktéž zvuk fénu po umývání kožíšku by mělo štěně zažít, aby jej přijalo za "normální" domácí zvuk a fén vnímal jako neškodný nástroj.

Preferujeme stříhání pejsků dle standardů jednotlivých plemen. Často však vycházíme vstříc majitelům, kdy se přihlíží ne na krásu, ale praktičnost a pohodlí pejska v dané roční období.

Používáme výkonnou profesionální techniku, která minimalizuje čas pejska strávený při stříhání.

Ostatní služby a parazitální prevence

V našem studiu poskytujeme kompletní služby ve střihové úpravě psů.

Dále nabízíme tyto služby:

- poradenská činnost

- stříhání drápků

- vyholení čumáku a tlapek

- rozčesání zplstnatělé srsti

- čištění análních žlázek

- čištění očí

- depilace a čištění uší

- a další kosmetické výkony


Vydrží na nás čekat...